Dzień Książki i Praw Autorskich

Jak co roku w naszej szkole obchodzony będzie Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym roku 23 kwietnia przypada w sobotę, dlatego wszystkie akcje przeprowadzone będą w poniedziałek 25 kwietnia 2022 r. Biblioteka szkolna ogłasza dwa  konkursy plastyczne oraz akcje: „Słodkie wypożyczanie”, „Prezent – zakładka do książki”. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia biblioteki szkolnej oraz udziału w konkursach. Czekają wspaniałe nagrody!!!

Klasy I-III

• Konkurs plastyczny – „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena” – praca plastyczna będąca ilustracją dowolnego fragmentu jednej z baśni Andersena;

Format A4, prace powinny być wykonane na papierze typu blok techniczny, prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, pastele suche, pastele olejne, collage).

Klasy IV-VIII

• Konkurs plastyczny – „Książka na majówkę” – praca plastyczna będąca ilustracją strony tytułowej książki, którą polecasz na weekend majowy;

Prace plastyczne oddajemy w bibliotece szkolnej do dnia 29 kwietnia 2022 roku.