Dzień Książki i Praw Autorskich

Jak co roku z okazji Dni Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna ogłasza konkursy i akcje. W związku z przypadającą przerwą spowodowaną egzaminami i przerwą świąteczną obchody Dni Książki i Praw Autorskich zorganizowane zostaną w dniach 06-10 maja 2019 r. Zapraszamy wszystkich do udziału. Czekają wspaniałe nagrody.

Klasy I-III

• Konkurs plastyczny – wykonanie i ozdobienie pierwszej litery swojego imienia – format A4, technika dowolna

Klasy IV-VIII i Gimnazjum

• Konkurs fotograficzny – wykonanie zdjęcia (selfie z książką), prace oddajemy wywołane lub wydrukowane, format max. A4.

Prace plastyczne i fotograficzne oddajemy w bibliotece szkolnej do dnia 14 maja 2019 r.

Akcje biblioteczne

• 10 maja  2019 r. uczniowie klas starszych odwiedzą najmłodszych w ramach akcji „Starszy czyta młodszym”
  • 07 i 09 maja 2019 r. biblioteka zaprasza na „Słodkie wypożyczanie”
  • 08 maja 2019 r. każdy wypożyczający książkę otrzyma w prezencie zakładkę do książki.

Zapraszamy !!!