Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, obchodzone były 120 urodziny pluszowego misia. Z tej okazji uczniowie przyszli na lekcje wraz ze swoimi ulubieńcami. Przynieśli pluszowe niedźwiadki (nie słonie i nie żyrafy, ale misia, bo to przecież było jego święto). W tym dniu uczniowie wysłuchali audycji przez szkolny radiowęzeł, która poświęcona była historii Dnia Pluszowego Misia oraz wysłuchali misiowego koncertu życzeń. Uczniowie w towarzystwie swoich ukochanych pluszaków miło spędzali czas w szkolnych ławkach.  Niektóre klasy podczas lekcji mierzyły się z nawet z misiowymi łamigłówkami matematycznymi. Misie zostały policzone, a punkty na Gospodarza Szkoły przyznane.

Wszyscy dobrze się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego “misiowania”