Dzień zdrowego śniadania

8 listopada obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, w naszej szkole to święto znane jest bardziej jako: Dzień Zdrowego Śniadania. Tego dnia uczniowie klas 1-3 dowiedzieli się, że dzieci, które jedzą rano prawidłowo skomponowane śniadanie, potrafią się lepiej skupić na lekcjach, popełniają mniej błędów, mają lepsze pomysły i są sprawniejsze na wychowaniu fizycznym. Uczniowie rozwiązywali zagadki, słuchali opowiadań, wierszy, rozwiązywali quizy. Jednak wszystkim najbardziej podobała się ta chwila, gdy mogli wziąć się do pracy: smarować, kroić, nabijać, układać, a potem zjeść samodzielnie przygotowane kanapki, szaszłyki owocowe i wypić pyszne soki. Było smacznie, zdrowo, kolorowo. Za rok też będziemy świętować to smaczne święto.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego święta