Gminne Zawody Piłki Siatkowej- grupa młodsza i starsza

W czwartek 27  lutego 2020 r. w  Szkole Podstawowej w Jankowicach odbyły się gminne zawody w  mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Dziewczyny jak i chłopcy zajęli II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny w składzie:  Vanessa Raczkowska, Nikola Gajda, Klaudia Kurowska, Kinga Tatarczyk, Kinga Kermel, Natalia Kubiec, Paulina Karut, Julia Walecka
i Maja Biernat.
Reprezentacja chłopców: Bartosz Misala, Bartłomiej Wrona, Kamil Wajs, Oliwier Garus, Kacper Florczak, Oskar Niemiec, Jan Matuszczyk Jakub Sinka, Szymon Nachtigal, Krzysztof Sobik.

Następnego dnia 28 lutego grały drużyny dziewcząt i chłopców –  grupa starsza.

Dziewczyny  z naszej szkoły pomimo zaciętej walki zajęły drugie miejsce.
Skład drużyny: Emilia Kłosok, Patrycja Juraszek, Weronika Liszka, Zuzanna Rugor, Natalia Niedźwiedzka,Wiktoria Maciończyk, Emilia Kufel, Agata Majda,Julia Ostrzołek Sandra Ryłko.

Chłopcy zajęli trzecie miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali : Bartłomiej Nachtigal, Dawid Wala, Paweł Skorupa, Jakub Jędrych, Przemysław Bortlik, Karol Smyczek, Szymon Termiński, Nikodem Węgrzyn.