LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO KLAS I – III

2 marca 2023r. nasi najmłodsi uczniowie zmagali się w tegorocznym Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Jak zwykle nie zabrakło wielkich TALENTÓW, pod wrażeniem których było szanowne Jury w składzie – Pani Dyrektor Maria Rduch, pani Wioleta Wolny, pani Gabriela Lebuda oraz pani Monika Pośpiech.

Oto wyniki zmagań:

Kategoria klas I

I miejsce – Eliza Dudek kl. I c

II miejsce – Julia Golec kl. I a

III miejsce – Milena Spałek kl. I c ex aequo Zofia Werber kl. I a

Elizę i Milenę do konkursu przygotowała pani Marta Wojtczak, a Julię i Zofię pani Michalina Godziek

Kategoria klas II

I miejsce – Kinga Smiatek kl. II b

II miejsce – Klaudia Wita kl. II c

III miejsce – Pola Walkiewicz kl. II b

Kinga i Pola przygotowywały się pod okiem pani Doroty Krawczyk, a Klaudia pani Magdaleny Rduch.

Kategoria klas III

I miejsce – Kamil Sobik kl. III a

II miejsce – Liliana Surma kl. III a

III miejsce – Alicja Holesz kl. III b

Liliana i Kamil trenowali pod okiem pani Michaliny Dzierżęgi, a Alicję przygotowała pani Elżbieta Kozicka

WSZYSTKIM LAUREATOM I OPIEKUNKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Eliza Dudek, Julia Golec, Kinga Smiatek, Klaudia Wita, Kamil Sobik i Liliana Surma będą reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie konkursu w Jankowicach. Powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć z konkursu