Odkrywcy Biblijni

Październik i listopad to czas szkolnych etapów Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego. W tym roku konkurs został zorganizowany już po raz dwudziesty siódmy. W naszej szkole w kategorii klas IV-V do etapu rejonowego zakwalifikował się Rafał Zbawicki i Zuzanna Brachaczek.

25 listopada Zuzia i Rafał zmagali się z pytaniami z Ewangelii św. Mateusza na drugim etapie i byli w tym bezkonkurencyjni. Tym razem Zuzanna zajęła I miejsce w rejonie, natomiast Rafał uplasował się na miejscu II. Piątoklasiści  będą reprezentowali naszą szkołę na trzecim etapie konkursu, który odbędzie się w Katowicach w marcu 2022r.

Natomiast w styczniu na etapie rejonowym  klas VI-VIII wiedzą z tej samej Ewangelii pochwalą się: Tymoteusz Bernat, Emilia Bernat oraz Anna Gładych. Zwycięzcom obu kategorii wiekowych gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach z pierwszą księgą Nowego Testamentu.