ROZGRYWKI  W PIŁCE KOSZYKOWEJ W KATEGORII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W środę 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Świerklanach.rozegrane zostały Gminne Zawody.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców  do rywalizacji przystąpiły  drużyny trzech szkół: SP nr 1 Świerklany, SP nr 2 Świerklany, SP Jankowice.

W zawodach nasze dziewczyny wygrały z SP 1 i przegrały ze szkołą z Jankowic.

Ostatecznie zajęły II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klas ósmych w składzie:

klasa 8 B: Marta Fajkis, Anna Gładych, Nadine Turek, Zofia Drzymulska, Julia Mirecka, klasa 8 A : Amelia Ostasz, Zuzanna Szmuk, Antonina Trybyś,

klasa 8 C Julia Termińska.

Nasza drużyna  chłopców wygrała z zespołem z Jankowic, lecz mimo bardzo ambitnej postawy, przegrali z drużyną z SP 1 i  również zakończyli zmagania na II miejscu.

Chłopcy w składzie:

klasa 8 B: Paweł Nogły, Wiktor Szmid, Bartosz Faber, Maciej Wrona, Jakub Masłowski,

klasa  8 A:  Rafał Hoenszer, Miłosz Dudek, Dorian Cielecki.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników. Życzymy osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów na kolejnych zawodach.