„Trzymaj formę” i żyj zdrowo!

26 listopada wręczyliśmy nagrody w szkolnych konkursach profilaktycznych dotyczących zdrowego odżywiania. Konkurs został zorganizowany przez pedagogów szkolnych: Panią Agnieszkę Czerwik – Zaniewską i Panią Monikę Strzebniok w związku z realizacją w szkole programu „Trzymaj formę”. Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac i wybór był naprawdę trudny. Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

• W konkursie: „Zdrowe danie na śniadanie” dla klas I-IV przyznano wyróżnienie wszystkim uczestnikom, a byli to:
    • Emilia Gładych
    • Maria Femiak
    • Anna Sobik
    • Laura Mirecka
    • Dominik Dzierżęga
    • Antoni Brych
    • Damian Mrowiec

• W konkursie: „Talerz zdrowia dla dzieci i młodzieży” dla klas V-VIII przyznano następujące miejsca:
    • I miejsce – Krzysztof Smyczyk
    • II miejsce – Małgorzata Węgrzyn
    • III miejsce – Anna Gładych
    • III miejsce – Jakub Bulenda
    • dyplomy za udział otrzymali: Krzysztof Sobik, Nadine Turek, Paulina Sekta

Gratulujemy wszystkim uczniom. Gorąco dziękujemy rodzicom za pomoc dzieciom w przygotowaniu prac konkursowych. Dziękujemy również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świerklanach za przekazanie środków finansowych, na wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników konkursów.