Tysiąc powodów by czytać

Zachęcamy Was do głosowania na plakat stworzony przez uczennice z kl. V B, który reprezentuje naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie “Tysiąc powodów by czytać”.
Jeśli macie swoją skrzynkę mailową, możecie CODZIENNIE  raz zagłosować, aż do 21 października 2018 r.
Instrukcja głosowania
1. Wejdź na stronę www.empik.com/biblioteki
2. Wybierz opcję zagłosuj na szkołę.
3. W wyszukiwarce empiku wpisz Szkoła Podstawowa nr 2 – po wpisaniu pokażą się Wam różne plakaty – nasz plakat jest podpisany Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi, Świerklany – przedstawia czerwonego kosmitę na tle czarnego, rozgwieżdżonego nieba,w lewym górnym rogu jest napis Nawet kosmita książki czyta.
4. Kliknij na napis Zagłosuj na szkołę.
5. Otworzy się okienko Głosowanie – tam potwierdź, że nie jesteś robotem, wpisz swój adres mailowy.
6. Na Twoją skrzynkę mailową powinna trafić wiadomość z linkiem, który należy kliknąć – tym sposobem oddajesz głos.
Jeśli link nie jest aktywny, skopiuj go i wklej do wyszukiwarki i naciśnij enter – powinna pokazać się informacja, że dziękują za Twój głos.
7. Codziennie wykonaj tę samą operację jeden raz 🙂 aż do 21 października.
DZIĘKI WASZYM GŁOSOM MOŻEMY WYGRAĆ 1000!!!!! KSIĄŻEK

Poinformujcie rodzinę bliższą i dalszą, przyjaciół, znajomych,  by nas wsparli w głosowaniu. KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!
Zachęcamy do głosowania,
Wioleta Wolny, Gabriela Lebuda