OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

 

"Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Pisanka"

 

w kategorii klas I - III

I miejsce Łucja Femiak z kl. II C

II miejsce Jakub Bulenda z kl. II B

wyróżnienie - Kinga Tatarczyk z kl. III B

w kategorii klas IV- VI

wyróżnienie otrzymali: Laura Femiak oraz Tomasz Ploch  z kl. IV B

 

"Gminny Konkurs Recytatorski Klas Młodszych" 02.03.2017 w SP im. Stanisława Staszica w Jankowicach

 

KLASY I

I miejsce – Antonina Mika z kl. I A

KLASY II

II miejsce – Brygida Brydniak z kl. II A

KLASY III

I miejsce – Aleksandra Wita z kl. III C

III miejsce – Sebastian Mazur z kl. III A

Opiekunami uczniów były: mgr Elżbieta Szulik, mgr Magdalena Rduch, mgr Danuta Konsek

oraz mgr Michalina Dzierżęga.

GRATULUJEMY tak dużego sukcesu!!! Antosia, Brygida i Ola będą reprezentować naszą szkołę  i gminę na szczeblu powiatowym. Życzymy im powodzenia!!!

 

"Szkolny Konkurs Recytatorski Klas Młodszych" 24.02.2017

 

KLASY I

I miejsce – Antonina Mika z kl. I A

II miejsce – Lena Majda z kl. I A

III miejsce – Natalia Cabała z kl. I A

KLASY II

I miejsce – Brygida Brydniak z kl. II A

II miejsce – Liliana Zientek z kl. II A

III miejsce – Amadeusz Matuszczyk z kl. II A

Wyróżnienie – Anastazja Grabara z kl. II A

KLASY III

I miejsce – Aleksandra Wita z kl. III C

II miejsce – Sebastian Mazur IIIa z kl. III C

III miejsce – Fabian Skupień z kl. III C

 

Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy Jezuskowi" 30.01.2017

 klasy I - III

II miejsce - Antonina Mika kl. I A

Gratulujmy!

Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani mgr Wiolety Wolny

Gminny Konkurs "Najpiękniejsza Stajenka " org. SP nr 1 w Świerklanach 

 

I miejsce Natalia Szkatuła kl. IV B

Gratulujmy!

Gminny Konkurs "Mój Aniołek" org. SP nr 2 w Świerklanach

klasy I - III

I miejsce Wiktoria Bulenda kl. I A

II miejsce Maja Tomiczek kl. I A

III miejsce Zuzanna Wita ( SP nr 1)

klasy IV - VI

I miejsce Nikola Kocjan  kl. V A

II miejsce Zuzanna Rugor  kl. IV A

III miejsce Klaudia Klimek kl. IV B

W etapie szkolnym dodatkowo następujący uczniowie zajęli kolejne miejsca:

III miejsce Mikołaj Adamiec

IV miejsce Mateusz Wolny

Gratulujmy!

KONKURSY  - realizowane w ramach projektu"BEZPIECZNA+"

 

Konkurs na plakat "Bezpieczny Internet" w klasach I - II

I miejsce Zofia Michałek z kl. II B

II miejsce Maja Tomiczek z kl. I A

III miejsce Jakub Bulenda z  kl. I A

Konkurs  na plakat "Jak zdrowo i aktywnie spędzam czas wolny"

I miejsce Alicja Gorol z kl. II C

II miejsce Julia Mirecka z kl. II B

III miejsce Klaudia Mrowiec z kl. I A

wyróżnienia otrzymali:

Łukasz Kubiec z kl. II B

Kacper Kroemer z kl. II B

Anna Gładych z kl. II B

Dawid Staszczyk z kl. II C

Konkurs na prezentację "Bezpieczny Internet" w klasach IV-VI

I miejsce Jassica Zapart z kl. IV A

II miejsce Dominik Krakowczyk i Dawid Wala z kl. IV A

III miejsce Natalia Chrapek i Szymon Termiński z kl. V A

wyróżnienia otrzymali:

Patrycja Rugor z kl. IV A

Klaudia Hojka z kl. V B

Natalia Ochojska z kl. V B

Nicol Raczkowska z kl. VI A

Konkurs na plakat "Bohater ulubionej książki"

I miejsce  kl. IV A

II miejsce  kl. V A i IV B

III miejsce  kl. V B i  VI A

Gratulujmy!

Uczniowie pracowali pod kierunkiem

   Pani mgr Barbary Mrozek, Pani mgr Agnieszki  Czerwik - Zaniewskiej

i Pani mgr Iwony Szulc - Winkler

 

GMINNY KONKURS BIBLIOTECZNY "ILUSTRACJA DO WYBRANEGO DZIEŁA HENRYKA SIENKIEWICZA 15.11.2016

 

Amadeusz Matuszczyk kl. II A III miejsce

Klaudia Klimek kl. IV B III miejsce

Gratulujmy!

Uczniowie pracowali pod kierunkiem

Pani mgr Michaliny Dzierżęgi i Pani mgr Joanny Krawczyk