Rada pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach:

  1. Agnieszka Czerwik-Zaniewska – pedagog
  2. Michalina Dzierżęga – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 2a
  3. Katarzyna Grabara – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 8a
  4. Anita Gruszczyk – wicedyrektor, nauczyciel matematyki
  5. Julia Gruszczyk-Cabała – nauczyciel języka polskiego, informatyki, zajęć komputerowych
  6. Joanna Hauder – pedagog, nauczyciel geografii, wychowawca klasy 7b
  7. Wioleta Klocek – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 8c
  8. Danuta Konsek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
  9. Elżbieta Kozicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  10. Dorota Krawczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 1b, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  11. Joanna Krawczyk – nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy
  12. Lidia Michalska – nauczyciel języka polskiego, historii, zajęć rewalidacyjnych, wychowawca klasy 4b
  13. Anna Mika – nauczyciel religii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie
  14. Jarosław Musiał – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 5a
  15. Barbara Mrozek – nauczyciel języka polskiego, wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy 4a
  16. Marzena Nosiadek – Kubiec – nauczyciel matematyki
  17. Mariusz Pomykoł – nauczyciel historii, WOS-u, edukacji regionalnej, wychowawca klasy 5b
  18. Monika Pośpiech – nauczyciel przyrody, logopeda
  19. Magdalena Rduch – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, współorganizujący kształcenie, wychowawca klasy 1b
  20. Maria Rduch – dyrektor, nauczyciel języka polskiego
  21. Maria Skrobol – nauczyciel muzyki
  22. Sławomir Sobik – nauczyciel wychowania fizycznego
  23. Ewa Spandel – nauczyciel chemii
  24. Elżbieta Szulik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a
  25. Ludmiła Szulik – nauczyciel biologii i fizyki, wychowawca klasy 7a
  26. Joanna Werner nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 6a
  27. Hanna Wieczorek – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 7c
  28. Wioleta Wolny – nauczyciel muzyki, wychowawca klasy 8b, bibliotekarz
  29. Michalina Godziek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b
  30. Agnieszka Stefańska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2c
  31. Marta Gąsior – nauczyciel doradztwa zawodowego
  32. Paulina Karpińska – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  33. Marzena Łuczak – nauczyciel języka niemieckiego
  34. Anita Wala – nauczyciel języka niemieckiego
  35. Patrycja Orszulik – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
  36. Magdalena Szczęch – nauczyciel religii