Rada pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach

  1. Aleksandra Antończyk – nauczyciel religii
  2. Agnieszka Czerwik-Zaniewska – pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  3. Michalina Dzierżęga – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 4a
  4. Katarzyna Grabara – nauczyciel języka angielskiego
  5. Anita Gruszczyk – wicedyrektor, nauczyciel matematyki
  6. Julia Gruszczyk-Cabała – nauczyciel języka polskiego, informatyki, zajęć komputerowych
  7. Joanna Hauder – nauczyciel geografii, współorganizujący kształcenie
  8. Wioleta Klocek – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 5c
  9. Danuta Konsek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
  10. Urszula Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2a, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  11. Elżbieta Kozicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  12. Martyna Kuczera – nauczyciel języka niemieckiego
  13. Dorota Krawczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 1c, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  14. Joanna Krawczyk – nauczyciel plastyki, wychowawca klasy 7a, wychowawca świetlicy
  15. Gabriela Lebuda – nauczyciel bibliotekarz, języka polskiego
  16. Dominika Marcisz – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 8a
  17. Sylwia Masłowska – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy
  18. Lidia Michalska – nauczyciel języka polskiego, historii
  19. Tatiana Mierzejewska-Wala – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych, współorganizujący kształcenie
  20. Anna Mika – nauczyciel religii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie
  21. Jarosław Musiał – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy IIIb, IIIc GIM
  22. Barbara Mrozek – nauczyciel języka polskiego, wychowania do życia w rodzinie
  23. Marzena Nosiadek-Kubiec – nauczyciel matematyki, informatyki, wychowawca klasy 6b
  24. Joanna Piwkowska – nauczyciel matematyki
  25. Mariusz Pomykoł – nauczyciel historii, WOS-u, edukacji regionalnej
  26. Monika Pośpiech – nauczyciel przyrody, wychowawca klasy 6a
  27. Magdalena Rduch – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 1b
  28. Maria Rduch – dyrektor, nauczyciel języka polskiego
  29. Maria Skrobol – nauczyciel zajęć artystycznych, muzyki
  30. Sławomir Sobik – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy
  31. Ewa Spandel – nauczyciel chemii
  32. Monika Stacha – nauczyciel języka angielskiego, zajęć technicznych, techniki, wychowawca klasy 4b
  33. Monika Strzebniok – nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, pedagog
  34. Elżbieta Szulik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a
  35. Ludmiła Szulik – nauczyciel biologii, fizyki, wychowawca klasy 7b
  36. Joanna Werner nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy IIIa GIM
  37. Hanna Wieczorek – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 4c
  38. Marta Wojtczak – nauczyciel informatyki, zajęć rewalidacyjnych, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 5a
  39. Wioleta Wolny – nauczyciel muzyki, wychowawca klasy 5b, bibliotekarz
  40. Grzegorz Wyciszczok – nauczyciel fizyki, wychowania fizycznego,