Rada pedagogiczna

Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach:

  1. Agnieszka Czerwik-Zaniewska – pedagog, nauczyciel współorganizujący kształcenie
  2. Michalina Dzierżęga – nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 2b
  3. Katarzyna Grabara – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 6a
  4. Anita Gruszczyk – wicedyrektor, nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 7b
  5. Julia Gruszczyk-Cabała – nauczyciel języka polskiego, informatyki, zajęć komputerowych
  6. Joanna Hauder – nauczyciel geografii, współorganizujący kształcenie
  7. Wioleta Klocek – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 6c
  8. Danuta Konsek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a
  9. Urszula Kowalczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 3a, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  10. Elżbieta Kozicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  11. Martyna Kuczera – nauczyciel języka niemieckiego, wychowawca klasy 5a
  12. Dorota Krawczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2c, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
  13. Joanna Krawczyk – nauczyciel plastyki, wychowawca klasy 8a, wychowawca świetlicy
  14. Gabriela Lebuda – nauczyciel bibliotekarz, języka polskiego
  15. Dominika Marcisz – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca świetlicy
  16. Lidia Michalska – nauczyciel języka polskiego, historii
  17. Tatiana Mierzejewska-Wala – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych, współorganizujący kształcenie
  18. Anna Mika – nauczyciel religii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie
  19. Jarosław Musiał – nauczyciel wychowania fizycznego
  20. Barbara Mrozek – nauczyciel języka polskiego, wychowania do życia w rodzinie
  21. Marzena Nosiadek-Kubiec – nauczyciel matematyki, informatyki
  22. Weronika Klimza – nauczyciel matematyki
  23. Mariusz Pomykoł – nauczyciel historii, WOS-u, edukacji regionalnej
  24. Monika Pośpiech – nauczyciel przyrody, logopeda
  25. Magdalena Rduch – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, współorganizujący kształcenie
  26. Maria Rduch – dyrektor, nauczyciel języka polskiego
  27. Maria Skrobol – nauczyciel zajęć artystycznych, muzyki
  28. Sławomir Sobik – nauczyciel wychowania fizycznego
  29. Ewa Spandel – nauczyciel chemii
  30. Monika Stacha – nauczyciel języka angielskiego, zajęć technicznych, techniki, wychowawca klasy 5b
  31. Monika Strzebniok – nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, pedagog
  32. Elżbieta Szulik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a
  33. Ludmiła Szulik – nauczyciel biologii, fizyki, wychowawca klasy 8b
  34. Joanna Werner nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 4a i 7a
  35. Hanna Wieczorek – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 5c
  36. Marta Wojtczak – nauczyciel informatyki, wychowawca klasy 1b
  37. Wioleta Wolny – nauczyciel muzyki, wychowawca klasy 6b, bibliotekarz
  38. Lidia Marcisz – nauczyciel religii