⚽️🥈 Wielki sukces naszych uczniów! 🥈⚽

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w finale rejonowym piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 👏

W emocjonującym meczu o pierwsze miejsce nasi zawodnicy walczyli do końca, jednak ostatecznie przegrali 2:1 ze szkołą z Krzyżanowic. Mimo to pokazali ogromne zaangażowanie, determinację i sportowego ducha 💪⚽️

Skład drużyny:
Wojciech, Szymon, Damian, Bartosz, Kacper, Maksymilian, Wiktor, Bartosz.

Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy za piękne sportowe emocje!