Dopisała nam przepiękna pogoda, dzięki której mogliśmy podziwiać wspaniałe górskie widoki i w pełni poczuć wyjątkowy góralski klimat 😊
Podczas wyjazdu wybraliśmy się na wędrówkę do malowniczej Doliny Kościeliskiej, odwiedziliśmy Gubałówkę, skąd rozciągały się zapierające dech w piersiach panoramy Tatr, a także świetnie bawiliśmy się i odpoczywaliśmy w Termach Zakopiańskich 💦🏔️
To były trzy dni pełne przygód, uśmiechu, integracji i niezapomnianych wspomnień! ❤️ Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę 😊















