Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie zostali docenieni w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Zainspirowani Słowem”.
Wśród 123 nadesłanych prac komisja konkursowa wyróżniła:
🥉 Zosię z klasy 1c – za zajęcie III miejsca,
🏅 Andriego z klasy 2a– za zdobycie wyróżnienia.
Konkurs zostały zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym artystom talentu, kreatywności oraz pięknego reprezentowania naszej szkoły! 👏🎨
Jesteśmy bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów!
🎨 Sukces naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym! 👏💙








