Cenne zwycięstwo Mai

18 maja 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Rybniku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna – zielona i piękna” dla klas I – III, organizowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej WOM w Rybniku. Naszą gminę i szkołę reprezentowała Maja K. z klasy III a, wytypowana przez Jury podczas konkursu gminnego w Jankowicach.

Maja pięknie wyrecytowała wiersz „Kochamy Polskę” i zajęła I miejsce, kwalifikując się do wojewódzkiego etapu! Trzymamy kciuki! ! !

Do konkursu Majkę przygotowała pani Michalina Dzierżęga.