Majowe Święta!

Z okazji Święta 3 Maja w klasach starszych odbył się konkurs fotograficzny, w którym należało się sfotografować w dowolnym miejscu w Polsce, ale nietypowo – plecami do obiektywu! Zwycięzcy konkursu zostali wybrani drogą głosowania: pierwsze miejsce: Ania z klasy ósmej, drugie miejsce – Alicja z klasy szóstej, trzecie miejsce – Krzysiek z klasy piątej. Gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim, którzy brali udział w konkursie.

Klasy młodsze przygotowały prace plastyczne pt. Polska to kraj bohaterów. W galerii zdjęć przedstawiamy efekty ich poszukiwań.
Dziękujemy Paniom wychowawczyniom za pomoc!