Uczniowie klasy 3a sadzą rośliny w ramach Szkolnego Programu Antysmogowego
30 kwietnia 2025 r. uczniowie klasy 3a wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, realizowanym w ramach Szkolnego Programu Antysmogowego nr 1. Przed budynkiem naszej szkoły posadzili pięć drzewek ozdobnych, które zostały zakupione przez Urząd Gminy Świerklany. W sadzeniu roślin uczniom towarzyszyli: … Czytaj dalej Uczniowie klasy 3a sadzą rośliny w ramach Szkolnego Programu Antysmogowego
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element