28.05.2026 drużyna naszej szkoły wywalczyła 🥇 1. miejsce w 1/4 wojewódzkiego turnieju koszykówki 3×3!
Dzięki świetnej grze, walce do ostatniego gwizdka i ogromnemu zaangażowaniu nasi zawodnicy awansowali do rozgrywek półfinałowych! 💪🔥

Gratulujemy całej drużynie, nauczycielom i trzymamy kciuki za kolejne mecze! 👏
To dopiero początek — gramy dalej! ⛹️♂️🏀
Dzień wcześniej, bo 27 maja dziewczyny wywalczyły 2 miejsce w finale rejonowym siatkówki plażowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej.




