Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna – piękna i zielona”

Maja K. z klasy III a zdobyła WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna – piękna i zielona” dla klas I-III. Etap wojewódzki był organizowany w Wojewódzkiej Filii Biblioteki Pedagogicznej w Rybniku przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej WOM. Gratulujemy kolejnego dużego sukcesu! Majkę do konkursu przygotowała pani Michalina Dzierżęga.