Dni Promocji Zdrowia – zajęcia z ratownikiem medycznym

5 czerwca w ramach Szkolnych Dni Promocji Zdrowia uczniów klas drugich odwiedziła pani Justyna Sobik, która jest ratownikiem medycznym i pracuje w pogotowiu. Pani Justyna przeprowadziła małe szkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Uczniowie dowiedzieli się jak wzywać pogotowie ratunkowe, co zrobić, kiedy ktoś straci przytomność, a także jak opiekować się osobą poszkodowaną w wypadku. Wszyscy uczniowie byli zafascynowani zajęciami i chętnie uczestniczyli we wspólnej rozmowie. Na zakończenie zajęć pani Justyna wręczyła dzieciom dyplomy małego ratownika medycznego, a dzieci podziękowały jej samodzielnie przygotowanymi kartkami z życzeniami. 

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie za wizytę w naszej szkole, zaangażowanie i ogromną serdeczność, którą okazała naszym uczniom.