Osobno, ale razem Dzień Dziecka spędzamy!

Kochani Uczniowie!

Tegoroczny Dzień Dziecka połączyliśmy ze Szkolnym Dniem Promocji Zdrowia. Nasze działania mają na celu ukazanie Wam, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie, aktywność fizyczną i społeczną, aby móc w pełni cieszyć szczęściem.

Koniecznie zobaczcie filmik, który powstał z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w ramach akcji #SP2Challenge- „WIRUSOWI SIĘ NIE DAMY, BEZPIECZNIE I ZDROWO W DOMU CZAS SPĘDZAMY”.

Wszyscy uczestnicy, którzy podjęli wyzwanie otrzymają upominki – niespodzianki.

Ogłaszamy wyniki zorganizowanych konkursów:

Profilaktyczny konkurs plastyczny dla klas I – III

„Co najbardziej lubi dziecko? Zdrowo i aktywnie Dzień Dziecka spędzamy”

Uczniowie najmłodszych klas przygotowali piękne kolorowe prace, możecie je zobaczyć poniżej. Komisja postanowiła wszystkie je wyróżnić oraz nagrodzić. Nagrody przyznano: Zuzannie Chmiel, Annie Sobik, Zuzannie Brachaczek, Aleksandrze Klimek, Damianowi Mrowcowi oraz  Laurze Mireckiej.

Profilaktyczny konkurs na krzyżówkę dla klas IV – VI

„Młodość bez uzależnień”:

Komisja z wielkim trudem wyłoniła zwycięzców, choć zamierza docenić zaangażowanie wszystkich 23 uczestników konkursu. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Julia Termińska i Mateusz Wolny

II miejsce: Sebastian Mazur i Agata Siódmok

III miejsce: Patrycja Fydrych i Jakub Masłowski

Uczniowie Ci otrzymają specjalne nagrody, zaś pozostali uczestnicy otrzymają upominek – niespodziankę!

Nadesłane krzyżówki można zobaczyć, a część z nich nawet rozwiązać, znajdziecie je pod tym linkiem:

Gratulujemy pomysłowości oraz wykazania się wiedzą z zakresu profilaktyki uzależnień.

Interaktywny konkurs wiedzy dla klas VII – VIII

„Budowa człowieka i jego zdrowie”

Nagrody rzeczowe za zajęcie wybranych miejsc otrzymają:

I miejsce: Julia Pochcioł kl. 7a

II miejsce: Zuzia Dudek kl. 7b

III miejsce: Ola Wuwer kl. 7a

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają upominek – niespodziankę

Wszystkie nagrody oraz upominki będą do odbioru w szkole. Szczegóły zostaną Wam przekazane poprzez dziennik elektroniczny w najbliższym czasie. Nagrody oraz upominki udało nam się sfinansować dzięki GKRPA w Świerklanach. Klasy najbardziej zaangażowane w promocję zdrowia otrzymają również punkty na gospodarza szkoły.

Dziękujemy za Waszą aktywność oraz zaangażowanie promujące zdrowy styl życia!