Witaj szkoło!

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/2025. Akademię przygotowała klasa 6a, która z zaangażowaniem i entuzjazmem powitała wszystkich uczniów oraz nauczycieli. W trakcie uroczystości pasowano na ucznia aż 72 pierwszoklasistów. Nowi uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do naszej szkolnej społeczności, co było dla nich i ich rodziców wzruszającym momentem.

Na rozpoczęciu roku szkolnego powitaliśmy również nowych uczniów, którzy dołączyli do naszej szkoły. Życzymy im szybkiej aklimatyzacji i wielu sukcesów w nauce.

Rok szkolny 2024/2025 to czas nowych wyzwań, przygód i odkryć. Mamy nadzieję, że będzie to czas pełen wspólnej pracy, wzajemnego wsparcia i wielu sukcesów. Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły owocnej współpracy, nieustającej motywacji do nauki i rozwoju, a także wielu powodów do radości. Niech ten rok będzie pełen pasji, inspiracji i sukcesów!