Wyniki konkursu fotograficznego

W  I połowie listopada przeprowadzono szkolny etap X Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo – Fotograficznego „Złota polska jesień” organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr  11 w Gliwicach. Na etap szkolny wpłynęło kilkanaście prac, z których komisja po długich naradach wyłoniła 3 laureatów. I miejsce zajęła Zuzanna Wieszołek z klasy VI A, II miejsce zajął Franciszek Kulik z klasy IV A, III miejsce zajął Wojciech Śpiewok z klasy V C.  Oprócz zdjęć laureatów zostało przesłanych do Gliwic jeszcze 7 prac (szkoła mogła zgłosić 10 zdjęć do etapu wojewódzkiego). Wszystkie zdjęcia były piękne, na wysokim poziomie artystycznym. Gratulujemy  laureatom i trzymamy kciuki za uczestników etapu wojewódzkiego.