Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej członkowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekunki przygotowali krótkie przedstawienie pt.: ”Poradnik rzeczy niezbędnych w pracy nauczyciela”. Głównym celem było pokazanie, że praca nauczyciela jest związana z wieloma różnymi umiejętnościami oraz przyrządami bez których włożony wysiłek nie byłby efektywny. W podziękowaniu za włożony trud w codzienną pracę uczniowie złożyli życzenia.

Pod koniec akademii wręczono pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki nauczycielom, którzy w wyniku tajnego głosowania zdobyli tytuły: Kosy, Kumpla oraz Mistrza. W tym roku nauczycielem Kosą została pani Joanna Hauder, Kumplem pani Anna Mika, natomiast Mistrzem pani Martyna Kuczera.