Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny klas III

12 kwietnia 2023 r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny klas III. W jury zasiadły p. Monika Pośpiech – specjalistka od przyrody oraz p. Agata Leonard – ekodoradczyni naszej gminy. Nagrody dla laureatów dofinansowano ze środków Rady Rodziców oraz Urzędu Gminy, w ramach realizacji projektu “Śląskie. Przywracamy błękit”. W trakcie konkursu swoje zdolności artystyczne zaprezentowali uczniowie klasy 2a, którzy pod kierunkiem p. Danuty Konsek przedstawili teatrzyk ekologiczny. Nasi reprezentanci: Zofia Sobik (klasa 3a), Alicja Holesz (klasa 3b) i Tomek Kulczycki (klasa 3c), którzy wygrali etap szkolny wykazali się dużą wiedzą o środowisku i zajęli 1. miejsce! Wygrana w konkursie oznaczała awans do Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego w Żorach. Gratulacje dla Laureatów oraz opiekunek🏆👍👍👍