Wspomnienie świętego Mikołaja to dzień radości i dobroci. Młodsze klasy wyjechały do kina zaś starsze założyły stroje Mikołaja, aniołów, elfów i reniferów. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski. Rada Rodziców tradycyjnie zadbała o słodki upominek.

Wspomnienie świętego Mikołaja to dzień radości i dobroci. Młodsze klasy wyjechały do kina zaś starsze założyły stroje Mikołaja, aniołów, elfów i reniferów. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski. Rada Rodziców tradycyjnie zadbała o słodki upominek.
Marta Wikar jest aktywną solistką koła muzycznego POPP przy Szkole Podstawowej nr 2. Oto jej osiągnięcia w roku szkolnym 2023/2024:* Koncert dla Niepodległej w Dworze…read more →
Ogłaszamy, że 4 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024! Nowy rok zaczęliśmy od uroczystej akademii w sali gimnastycznej. Z tej okazji krótki montaż przygotowała klasa…read more →
zorganizowanych w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy I-III Konkurs plastyczny: „MIŚ – ulubiony bohater literacki” I miejsce Marta Mrowiec klasa 2a Liliana Juraszek…read more →
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Czytaj więcej