Stypendia Wójta Gminy rozdane

Tak jak w latach poprzednich Wójt Gminy Tomasz Pieczka przyznał stypendia naukowe i sportowe za wybitne osiągnięcia w roku szkolny 2022/2023. Wszyscy laureaci spotkali się 7 grudnia, w sali bankietowej GOKiR-u w Świerklanach. Aby otrzymać stypendium Wójta Gminy Świerklany należało wykazać się bardzo wysokimi wynikami w dziedzinie nauki lub sportu. Wśród nagrodzonych stypendystów była spora grupa uczniów naszej szkoły.
Stypendium sportowe za wybitne osiągnięcia otrzymali:

Natalia Cabała – finswimming (pływanie w płetwach),
Maja Buchta, Patrycja Karut, Maja Grabara, Nikola Maciończyk, Laura Górecka, Damian Górecki, Błażej Maciończyk – Taekwon-do
Łucja Brydniak – taniec

W gronie stypendystów znaleźli się ponadto Brygida Brydniak z tytułem laureata oraz Jakub Masłowski z tytułem finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, którzy w roku szkolnym 2022/2023 byli uczniami naszej szkoły.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!