Rozgrywki  w piłce siatkowej w kategoriach IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ i IGRZYSKA DZIECI

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w zawodach reprezentowały naszą szkołę dziewczyny w składzie: Maja Buchta, Zuzanna Brachaczek, Klaudia Liszka, Nikola Maciończyk, Emilia Gładych, Natalia Cabała, Wiktoria Bulenda, Lena Majda, Maja Grabara, Emilia Siwarska.

W  Igrzyskach  Dzieci w Mini Piłce Siatkowej do rywalizacji przystąpiły  drużyny  dziewczyn i chłopców.

Skład dziewczyn: Maja Wrożyna, Anna Sobik, Julia Rugor, Patrycja Karut, Malwina Gojny, Nadia Wojciechowska, Nikola Jędrych, Natalia Polok, Patrycja Sekta, Yana Voinarovska.

Skład chłopców: Damian Mrowiec, Szymon Kapek, Piotr Mazurek, Wojciech Benisz, Kuba Benisz, Kamil Sobik, Kacper Gorol, Bartosz Gawłowski. Uczniowie prezentowali dobry poziom gry, sety były pełne emocji jednak nie udało się awansować do zawodów powiatowych. Dziewczyny i chłopcy wkładali mnóstwo energii w to żeby wygrać. Awans był na wyciągnięcie ręki.