Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która zgromadziła uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Był to czas podsumowań, nagród oraz wzruszeń. Podczas akademii wręczono nagrody wyróżniającym się uczniom. Najważniejszą nagrodę, Prymusa Absolwentów, w tym roku otrzymała Natalia Cabała z klasy 8a, która swoim zaangażowaniem i wynikami naukowymi wyróżniała się na tle całej klasy. Szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie klasy ósmej, która zakończyła pewien etap swojej edukacji. Pożegnanie to symbolizowało przejście do nowego etapu życia, pełnego nowych wyzwań i możliwości.

Podczas uroczystości miało miejsce również wyjątkowe wydarzenie – pożegnanie Pani Marii Skrobol, nauczycielki muzyki z wieloletnim stażem, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Maria była w naszej szkole prawdziwym autorytetem i mentorem dla wielu pokoleń uczniów. Jej poświęcenie, cierpliwość i oddanie dla zawodu nauczyciela zostaną na zawsze w naszej pamięci. Cała społeczność szkolna podziękowała jej za lata pracy i życzyła spokojnych oraz radosnych lat na emeryturze.

Na zakończenie dyrektor szkoły, Pani Maria Rduch, złożyła wszystkim uczniom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji. Przypomniała o zasadach bezpieczeństwa oraz zachęciła do odpoczynku, aby z nową energią wrócić do nauki po wakacjach.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była pełna emocji, radości i wzruszeń. Był to czas podsumowań i podziękowań, a także moment, w którym cała społeczność szkolna mogła wspólnie cieszyć się osiągnięciami minionego roku. Teraz przed uczniami czas zasłużonego wypoczynku i letnich przygód.