Działania Samorządu Uczniowskiego

Po powrocie do szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował kilka akcji aktywizujących całą szkołę i mobilizującą klasy do rywalizacji i ostatecznego podsumowania całorocznego konkursu na Gospodarza Szkoły. Na drzwiach sal lekcyjnych zawisły, przygotowane przez poszczególne klasy, plakaty promujące bezpieczne spędzanie wakacji. Dodatkowo odbył się dzień kolorów. Uczniowie w barwnych strojach na zajęciach bawili się doskonale.

15 czerwca ogłoszono wyniki konkursu na Gospodarza Szkoły.

Tytuł Gospodarza Szkoły w roku szkolnym 2020/2021 w kategorii klas I-III zdobyła klasa 1a. Wicegospodarzem została klasa 2a, na trzecim miejscu znalazła się klasa 1b.

W kategorii klas IV-VIII Gospodarzem Szkoły została klasa 4a (42pkt), zaś tytuł Wicegospodarza zdobyła klasa 5a (39pkt). Na kolejnych pozycjach uplasowała się klasa 6b (36pkt) oraz klasa 7b (35pkt).

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców. Wykorzystano również bony podarunkowe otrzymane za zebrane telefony komórkowe z Fundacji Ekophone. Serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na Gospodarza Szkoły w roku szkolnym 2021/2022.

Zapraszamy do galerii zdjęć z ostatnich inicjatyw Samorządu.