Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” (Dz 20, 35).

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Trudno nam znaleźć odpowiednie słowa, by wyrazić wdzięczność za Wasze wielkie serca i ogromne zaangażowanie w przygotowanie prezentów dla podopiecznych Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczo-Rewalidacyjnych
z Wodzisławia Śl. oraz zaprzyjaźnionych z naszą szkołą dzieci, które na co dzień zmagają się ze swoimi niepełnosprawnościami. Lista życzeń była długa i czasami zakup upominku nie należał do łatwych zadań. Jedna z Mam określiła je jako zadanie bojowe i takim naprawdę było. Tym bardziej jesteśmy wdzięczne za spełnienie wszystkich życzeń, którymi podzielili się z nami podopieczni z wodzisławskiej placówki. Przyjazd Uczniów na przedstawienie bożonarodzeniowe w tym roku okazał się niemożliwy, ale prezenty zostały dostarczone na czas i już cieszą wszystkich obdarowanych.

Cieszymy się, że odpowiedzieliście Państwo na nasze zaproszenie do udziału w akcji Aniołek#GO i uwrażliwiacie swoje dzieci na potrzeby innych.

Ze świątecznymi pozdrowieniami

Joanna Hauder i Anna Mika – koordynatorzy akcji Aniołek#GO