Gminne Zawody w mini piłce koszykowej

W minionym tygodniu odbyły się Gminne Zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Drużyny reprezentujące placówki edukacyjne z terenu gminy rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczyny (które zajęły II miejsce)

Patrycja Juraszek, Emilia Kłosok, Emilia Kufel, Julia Ostrzołek, Zuzanna Rugor, Paulina Hojka, Natalia Niedźwiedzka, Kinga Markiewka, Vanessa Raczkowska, Weronika Liszka

Chłopcy (zajęli III miejsce)
Dawid Wala, Jakub Jędrych, Bartłomiej Nachtigal, Piotr Górecki,  Bartosz Misala, Paweł Skorupa, Szymon Górecki,  Bartosz Misala, Jakub Sinka, Wiktor Baron, Nataniel Kozider

Wszyscy walczyli nadzwyczaj dzielnie, a poziom drużyn był bardzo wyrównany. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.