Najmłodsi recytatorzy

13 marca 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III. Jak co roku, cieszył się on wielkim zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły – w przesłuchaniach wzięło udział ponad 60 osób. Jury w składzie – pani Dyrektor Maria Rduch, pani Gabriela Lebuda oraz pani Monika Pośpiech zadecydowało o szczególnym wyróżnieniu następujących uczestników konkursu:

Kategoria klas I

1. miejsce – Kacper Brychcy z kl. I a,
  2. miejsce – Maja Kiełkowska z kl. I a,
  3. miejsce – Bartosz Wojtczak z kl. I a,

wyróżnienia: Karol Sobik z kl. I a, Mateusz Maciończyk z kl. I a

Uczniów do konkursu przygotowała pani Michalina Dzierżęga.

Kategoria klas II

1. miejsce – Julia Golec z kl. II a,
  2. miejsce – Zofia Werber z kl. II a,
  3. miejsce – Adam Zajk z kl. II b,

wyróżnienia: Zofia Kozielski z kl. II c, Julia Stencel z kl. II c, Stanisław Przydacz z kl. II a

Julię G., Zosię W. i Stasia przygotowała pani Michalina Godziek, Adama i Julię S. pani Tatiana Mierzejewska-Wala, a Zosię K. pani Martyna Kuczera.

Kategoria klas III

1. miejsce – Kinga Smiatek z kl. III b,
  2. miejsce – Klaudia Wita z kl. III c,
  3. miejsce – Antonina Adamczyk z kl. III a,

wyróżnienie: Małgorzata Wieczorek z kl. III c

Kingę do konkursu przygotowała pani Dorota Krawczyk, Klaudię i Małgosię pani Magdalena Rduch, a Antosię pani Danuta Konsek.

Laureaci I i II miejsca w swoich kategoriach będą reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym konkursu. Życzymy im powodzenia!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!