Sportowcy z naszej szkoły

Nasi szkolni #łapaczetalentów złapali kolejnych zdolnych i ambitnych sportowców. Dzieci, które maja pasję i z wielką ochotą oraz zaangażowaniem trenują sztuki walki. Spora grupa uczniów naszej szkoły bacznie szlifuje formę pod okiem trenera Pawła Olszaka oraz Łukasza Kubiaka, zdobywając cenne nagrody. Na I Turnieju Taekwon-do Nowy Sącz CUP wywalczyli worek medali i pucharów. Emocje, które towarzyszyły młodym zawodnikom były ogromne! Medale wywalczyli:

Nikola Maciończyk kl.6a – 🥇 walki, 🥇 układy , 🥇nomo  yop, 🥈nopi ap

Maja Grabara kl.6b – 🥇 walki

Patrycja Karut kl.5a – 🥈 układy, 🥉 walki, 🥉 nomo yop

Maja Buchta kl.6a – 🥇 walki, 🥇 układy, 🥈nomo yop

Franciszek Kulik kl.7a – 🥈 walki, 🥉 układy

Laura Górecka kl.4b – 🥇 soft

Nina Mazurek kl. 4b – 4 miejsce układy

Kacper Woźnica kl.2a – 🥈 układy, 🥉 soft

Błażej Maciończyk kl.2a – 🥈 soft, 🥈 układy

Ponadto NIKOLA MACIOŃCZYK ZOSTAŁA NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU!

Wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i czekamy na następne talenty do odkrycia.