Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Konkursie Recytatorskim

15 marca 2023 r. nasi uczniowie: Julia Golec, Eliza Dudek, Klaudia Wita, Kinga Smiatek, Kamil Sobik, Liliana Surma, Dominik Dzierżęga, Hanna Machulec, Marta Wikar, Łucja Brydniak i Oliwia Polok wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stanisława Staszica w Jankowicach. Konkurs w tym roku, z okazji Obchodów 800 – lecia Jankowic i 50 – lecia Gminy Świerklany, był poświęcony poezji pani Reginy Sobik.
Oto wyniki:
Kategoria klas I

 1. miejsce – Julia Golec kl. I a
  Kategoria klas II
 2. miejsce – Klaudia Wita kl. II c
 3. miejsce – Kinga Smiatek kl. II b
  Kategoria klas III
 4. miejsce – Kamil Sobik kl. III a
  Kategoria klas IV
 5. miejsce – Dominik Dzierżęga kl. IV a
  Kategoria klas V – VIII
 6. miejsce – Łucja Brydniak kl. V b
 7. miejsce – Marta Wikar kl. Vb
 8. miejsce – Oliwia Polok kl. VIII c
  Wszyscy laureaci będą reprezentowali naszą szkołę i gminę w rejonowym etapie FESTIWALU SŁOWA
  w Domu Kultury w Boguszowicach.

GRATULUJEMY LAUREATOM, WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I NAUCZYCIELOM!