VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1. października w naszej szkole będziemy obchodzić VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Osoba, która w tym dniu zda egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskuje tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia. W tym dniu można też będzie zdobyć dodatkowe punkty z zachowania. Można włączyć się do akcji poprzez przygotowanie transparentów zachęcających do nauki tabliczki mnożenia, wymyślenie rymowanek, wierszy, piosenek o tabliczce mnożenia w terminie do 1 października 2018 r. Przygotowane transparenty, rymowanki i wiersze proszę przynieść do pani Marzeny Nosiadek-Kubiec do sali 10G w poniedziałek do godz. 8:30. Serdecznie zapraszam wszystkich naszych uczniów do wzięcia udziału w tej akcji. Pozdrawiam.

Koordynator lokalny akcji Marzena Nosiadek-Kubiec