Wizyta Sznupka u najmłodszych uczniów

17 września 2024 roku nasza szkoła miała przyjemność gościć dzielnicowego Świerklan. Pan sierż. Michał Gabryś poprowadził wartościowe spotkanie na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły i z powrotem. Celem wizyty było zwiększenie świadomości uczniów na temat zasad ruchu drogowego oraz bezpiecznego poruszania się po ulicach. Uczniowie klas pierwszych mieli również okazję zapoznać się z różnymi elementami wyposażenia funkcjonariusza, co wzbudziło ich ogromne zainteresowanie.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji, zadając liczne pytania i wykazując ciekawość tematem. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także wizyta policyjnej maskotki, Sznupka, która dostarczyła dzieciom wiele radości i wzbogaciła całe wydarzenie.

Dziękujemy Panu Michałowi za cenne spotkanie i zaangażowanie w edukację naszych uczniów.