Zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W marcu byliśmy gospodarzami gminnych zawodów w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Zespoły szkół naszej gminy grały w systemie każdy z każdym. Walka była bardzo wyrównana, tym więc milej nam poinformować, iż drużyna dziewczyn z naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do etapu powiatowego.
Skład zespołu :
Małgorzata Kajzerek, Natalia Niedźwiedzka. Paulina Hojka VI B, Patrycja Juraszek, Emilia Kłosok, Emilia Kufel, Weronika Liszka, Wiktoria Maciończyk, Julia Ostrzołek, Vanessa Raczkowska, Zuzanna Rugor, Nikola Gajda, Klaudia Hulim, Kinga Tatarczyk

Chłopcy zajęli drugie miejsce.
Skład zespołu: Szymon Górecki Dawid Holona, Bartosz Misala, Jakub Sinka, Damian Stajer, Piotr Górecki, Jakub Jędrych, Bartłomiej Nachtigal, Paweł skorupa, Dawid Wala.

Zawody powiatowe odbyły się z końcem marca w Jejkowicach. Tam nasze dziewczyny spotkały się z drużynami z Jejkowic, Czernicy i Lysek.
Ostatecznie, po zaciętej walce, nasza grupa zajęła II miejsce Skład drużyny
Małgorzata Kajzerek, Natalia Niedźwiedzka. Paulina Hojka, Patrycja Juraszek, Emilia Kłosok, Emilia Kufel, Weronika Liszka, Wiktoria Maciończyk, Agata Majda , Vanessa Raczkowska, Zuzanna Rugor, Nikola Gajda Klaudia Hulim, Kinga Tatarczyk.