Niespodzianki od uczniów dla nauczycieli

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać” Mark Twain

W piątkowe przedpołudnie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, uczniowie przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły niemałą niespodziankę.

Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor zwracając się do zebranych z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który zbiega się w tym roku z 250-tą rocznicą utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.

Następnie wystąpili uczniowie klasy 4a, 4b, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b i 8a, którzy samodzielnie przygotowali  różnorodne scenki, prezentacje i życzenia
z okazji święta pracowników oświaty. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt na Nauczyciela KOSĘ, KUMPLA I MISTRZA. W tym roku tytuły zdobyli: pani Joanna Hauder- KOSA, pani Anna Mika- KUMPEL, pan Sławomir Sobik- MISTRZ.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, opiekunowi SU – p. Sławkowi Sobikowi i wszystkim aktywnym uczniom za miłe słowa i zaangażowanie w przygotowanie występów.