ROZGRYWKI  W PIŁCE KOSZYKOWEJ W KATEGORII IGRZYSKA DZIECI

W środę 7 grudnia   rozegrane zostały Zawody Gminne w Piłce Koszykowej  klas 4-6 .

W  kategorii Igrzyska Dzieci Dziewcząt i Chłopców  do rywalizacji przystąpiły  3 drużyny: SP nr 1 Świerklany, SP nr 2 Świerklany, SP Jankowice.

W zawodach nasze dziewczyny i  nasi chłopcy, mimo bardzo ambitnej postawy, przegrali obydwa mecze i zakończyli zmagania na 3 miejscu. Naszym zawodnikom zabrakło trochę warunków fizycznych, aby nawiązać równorzędną walkę.

Dziękujemy uczniom za bardzo ambitną postawę w turnieju. Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.

Skład chłopców: Krzysztof Michel, Antoni Skirtun, Franciszek Kulik, Wojciech Jaworski, Wojciech Pochcioł,  Bartosz Pochcioł , Szymon Cofalik, Łukasz Brudny, Jakub Garus, Wojciech Benisz

Skład dziewczyn: Lena Majda, Emilia Gładych, Natalia Cabała, Malwina Gojny,  Nikola Maciończyk, Antonina Mika, Klaudia Liszka, Zuzanna Brachaczek, Amelia Machulec, Patrycja Karut, Julia Rugor, Anna Sobik, Nadia Wojciechowska, Natalia Polok