Uczniowie klas młodszych zaprzyjaźnili się z ortografią!

26 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II i III, w którym udział wzięło aż 27 uczniów. Uczniowie z zaangażowaniem przystąpili do dyktanda ortograficznego, które przygotowała pani Gabriela Lebuda. Następnie dyktanda zostały sprawdzone przez polonistkę oraz nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej. Zwycięzcami, którzy najlepiej poradzili sobie z trudnościami ortograficznymi zostali: 

I miejsce – Dorota Szulik z klasy III b, 

II miejsce – Stanisław Femiak z klasy III a,

III miejsce – Julia Pawliczek z klasy III c,

wyróżnienie – Franciszek Kuczera z klasy III b. 

Najlepsze trzy osoby będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. – TRZYMAMY KCIUKI!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów! Składamy również podziękowania dla Rady Rodziców za sfinansowanie nagród dla zwycięzców.

Agnieszka Stefańska, Michalina Godziek