V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Świerklany

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w grudniowych zawodach tenisa stołowego. W zależności od liczby zgłoszonych zawodników ustalone zostanie dokładne miejsce rozgrywek (teren gminy) oraz szczegółowe warunki gry. Szczegóły podane zostaną na www.swierklany.pl

Zapisy na turniej prowadzone są w Urzędzie Gminy Świerklany – w Referacie Rozwoju i Promocji Gminy (ul. Kościelna 85, Świerklany – II piętro, pokój nr 2.11) do dnia 1 grudnia br.

Rodzice mogą zgłaszać dzieci osobiście – na miejscu (w UG), podając dane osobowe dziecka i wypełniając zgodę RODO lub też wysłać maila ze zgłoszeniem (imię i nazwisko ucznia, rok urodzenia, adres, telefon kontaktowy) na adres: rip@swierklany.pl – wtedy wypełnioną zgodę rodzic powinien dostarczyć do Referatu Rozwoju i Promocji Gminy UG Świerklany w późniejszym terminie, a w ostateczności w dniu zawodów. Brak zgody uniemożliwi dziecku start w turnieju. 

Nie są prowadzone telefoniczne zapisy na turniej. Z przyczyn organizacyjnych nie będzie też możliwości zapisania się na turniej w dniu rozgrywek. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, zapraszamy.