Wystawa ilustracji Emilii Dziubak

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki współpracy z wydawnictwem Mamania, w naszej szkole przez cały październik można będzie podziwiać wystawę ilustracji do książek dziecięcych jednej z największych artystek młodego pokolenia – pani Emilii Dziubak, która przyjechała do nas z Miejskiej Biblioteki w Szczecinie. Uczniowie klasy III a w ramach realizacji innowacji pedagogicznej, która ma na celu rozwijanie pasji czytelniczych, dobrze znają te obrazki – obie historie, w oparciu których pracowała pani Emilia, zdążyli już poznać na lekcjach edukacji polonistycznej. Starsi uczniowie (klasy VIII i V) zetknęli się ze stylem pani Emilii w trakcie omawiania “Niezłego ziółka” Barbary Kosmowskiej. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Zachęcamy nie tylko do zwiedzania wystawy, ale również do udziału w konkursach organizowanych przez Bibliotekę Szkolną – w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.