5 października 2020 w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Tego dnia w każdej z klas zostały przeprowadzone egzaminy, składające się z 5 zadań.  Uczniowie, którzy bezbłędnie i w określonym czasie udzielili odpowiedzi otrzymują tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” oraz imienną legitymację.

Jesteśmy dumni z Was drodzy uczniowie, bo MAMY aż 72 EKSPERTÓW TABLICZKI MNOŻENIA.

Najwięcej ekspertów znajduję się w klasie 4a,

na drugim miejscu uplasowała się klasa 6c

a tuż za nią klasa 5a.

GRATULUJEMY!

W ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia został ogłoszony również konkurs dla uczniów klas IV – VIII na wiersz lub rymowankę związaną z tabliczką mnożenia, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Po burzliwych i żmudnych dyskusjach jury przyznało w kategorii wiersz

ex aequo I miejsce dla:

Jakuba Masłowskiego z klasy 6b i Mikołaja Pachuty z klasy 8b

II miejsce:

Maja Grabara z klasy 4b i Nikola Olma z klasy 4a, Kanrad Dzwonek z klasy 6c oraz Wojciech Jaworski z klasy 5a

III miejsce:

Hanna Czarny i Alicja Jaworska z klasy 7a, Anastazja Grabara z klasy 6a, Rafał Zbawicki z klasy 4b oraz Wojciech Śpiewok z klasy 6c

W kategorii rymowanki:

I miejsce:

Damian Górecki z klasy 4a, Zuzanna Chmiel z klasy 4a

II miejsce:

Paulina Sekta z klasy 7b

III miejsce:

Maja Buchta z klasy 4a

Wszyscy autorzy prac otrzymali odpowiednią ilość punktów za udział w konkursie oraz za zajęte odpowiednio miejsca na podium.

GRATULUJEMY!

A wszystkich zapraszamy do zapoznania się z wierszami Waszych kolegów i koleżanek oraz dalszego rymowania z tabliczką mnożenia.