Gminne zawody mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców

GMINNE ZAWODY MINI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

14 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyły się zawody sportowe  mini piłki ręcznej. Brały w nich udział trzy drużyny dziewczyn i trzy zespoły chłopców z naszej gminy. Rozgrywki przeprowadzono systemem “każdy z każdym”. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy z naszej szkoły, pomimo zaciętej walki, zajęli drugie miejsca. Emocje były niesamowite.
Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji z zasadami fair play, przy mocnym dopingu kibiców. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Skład reprezentacji dziewcząt:
Maja Gojny, Aleksandra Szulik, Vanessa Raczkowska, Nikola Gajda, Klaudia Kurowska, Kinga Tatarczyk, Natalia Kubiec, Anna Kwiecień, Kinga Kermel

Skład reprezentacji chłopców:
Jakub Sinka, Szymon Górecki, Kamil Wajs, Kacper Florczak, Jan Matuszczyk Damian Stajer Bartosz Misala, Bartłomiej Wrona, Oskar Niemiec, Wiktor Baron, Tymoteusz Bryk, Dominik Szymała

Zawody wzbudziły wiele pozytywnych emocji.

J. Werner
Zapraszamy  na fotorelację z zawodów.