Gminny Konkurs Recytatorski

9 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I- III. Jury w składzie : pani Dyrektor Maria Rduch, pani Gabriela Lebuda oraz pani Monika Pośpiech, nie miało łatwego zadania, bo przyjechali do nas najlepsi recytatorzy ze Szkoły Podstawowej nr 1 i ze Szkoły z Jankowic.

W kategorii klas I
pierwsze miejsce zajęła Maja Kiełkowska z I a, a trzecie miejsce Kacper Brychcy z I a.

W kategorii klas II

trzecie miejsce zdobyła Zofia Werber z II a.

W kategorii klas III

drugie miejsce zajęła Kinga Smiatek z III b.

Wszyscy laureaci będą reprezentować naszą Szkołę i Gminę na Rejonowym Festiwalu Słowa w Boguszowicach.

Gratulujemy pięknych występów także Julii Golec z II a oraz Klaudii Wicie z III c oraz WSZYSTKIM  naszym Zdolnym Gościom i ich Opiekunom!  Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród książkowych oraz poczęstunku dla uczestników konkursu.