Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy

2 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy, z tej okazji w naszej szkole uczniowie wysłuchali audycji przez radiowęzeł dotyczącej sposobów radzenia sobie z agresją i przemocą. Został ogłoszony również konkurs na bajkę o wartościach.

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie bajki promującej akceptację i szacunek wobec członków rodziny, postawy wolne od agresji, przeciwdziałanie zjawisku przemocy.
  3. Uczniowie mają możliwość wyboru tekstu bądź stworzenie własnej bajki. Na początku nagrania powinna znaleźć się informacja o autorze i tytule.
  4. Nagranie można wysłać w postaci filmu bądź samego dźwięku.
  5. Istnieje możliwość wykonania nagrania w grupie, zwłaszcza jeśli w bajce są do odegrania różne role.
  6. Nagrania przesyłamy na adres e-mail: monikastrzebniok@gmail.com lub przekazujemy na płycie CD/pendrive do pedagoga Moniki Strzebniok do dnia 26 października 2020 r.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 października 2020 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie, otrzymają upominek.

Zapraszamy do udziału w konkursie!