Kolejny etap konkursu recytatorskiego

19 marca 2024 r. reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w powiatowym etapie konkursu recytatorskiego MAŁY OKR, organizowanym przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce – Leszczynach. Konkurs odbywał się w tym roku w pięknym dworku w Łukowie Śląskim.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w kategorii klas IV – VI laureatem został Dominik Dzierżęga z klasy V a, a w kategorii klas VII – VIII 2. miejsce zajęła Maja Tomiczek z klasy VIII a.

Dominik dzięki wygranej, zapewnił sobie udział w wojewódzkim etapie konkursu!

Życzymy mu powodzenia!

GRATULUJEMY również wspaniałych występów Kacprowi Szmidowi (klasa V a), Marcie Wikar (klasa VI b), Klaudii Liszce (klasa VII a) i Julii Kozider (klasa VII a).

Uczniów do konkursu przygotowały: pani dyrektor Maria Rduch, pani Barbara Mrozek oraz pani Michalina Dzierżęga