Mała Akademia Programowania

Zakończyliśmy w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne Małej Akademii Programowania, które odbywały się dzięki środkom pozyskanym z Fundacji PZU oraz przy wsparciu Fundacji „Ogniwo”. Zainteresowanie zajęciami wśród uczniów klas II-IV we wrześniu i październiku przerosło nasze oczekiwania. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie brały udział w zajęciach oraz prezentowały swoje umiejętności. Wykorzystywane pomoce dydaktyczne zostały zakupione dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłosci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zajęciach trwających od maja do października, pani Grażynie Fabian z Fundacji „Ogniwo” za wsparcie i ciepłe słowo oraz pani Monice Stacha, Wiolecie Klocek i Julii Gruszczyk-Cabała za zaangażowanie w projekcie i prowadzenie zajęć.